Náš sortiment

Vše pro podlahy 

vinylové podlahy v Rolích

Vinylové podlahy představují materiál odolný vůči oděru i vodě, pružný, rozměrově stálý. 
V porovnání s laminátem pocitově teplejší, nenáročný na údržbu, navíc se snadnou pokládkou.
A hlavně nabídka současných dekorů vinylu kopíruje přesně módní trendy, a to včetně dnes tolik žádaného vzhledu opotřebeného
nebo recyklovaného dřeva.

vinylové podlahy v dílcích

Vinylové podlahy jsou v současné době nejžádanější hladkou podlahovinou, kvůli jejich snadné údržbě a jednoduché pokládce. Dále je nutné zmínit, že oproti laminátovým plovoucím podlahám, je PVC podlaha výrazně teplejší a tišší. PVC podlahy jsou moderní a jejich designové provedení je velmi rozsáhlé. Na výběr jsou světlé nebo tmavé PVC podlahy, formáty v podobě dlažby, dokonalé imitace skutečných přírodních materiálů.

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy si již před dlouhou dobou vyčlenily své jedinečné místo hned vedle třívrstvých podlah a podlah z masivního dřeva. A to nejen pro vysokou odolnost a snadnou údržbu povrchu, díky níž jsou vhodné pro náročné požadavky v intenzivně namáhaných místnostech. V současné době jsou laminátové podlahy vnímány jako cenná alternativa k podlahám ze skutečného dřeva.

Dřevěné podlahy

Třívrstvé dřevěné podlahy vynikají svými jedinečnými vlastnostmi, a stylem provedení. Zvolíte-li třívrstvé dřevěné podlahy do Vašeho interiéru, splníte si sen o dokonalém bydlení. Třívrstvé dřevěné podlahy poskytují komfort na celý život a lze je koupit za jedinečnou cenu. Nechte se obejmout teplem a pohodlím Vašeho domova. Podlahy jsou vyráběny z vysoce kvalitního přírodního materiálu, jsou antialergické, snadno se zdržují a jsou vhodné i pro podlahové vytápění.

Koberce , kusové, metráže

Klasické koberce jsou stále dosti oblíbeným a poptávaným materiálem, který zútulní nejen Váš domov, ale také např. kancelář, současně působí jako izolace proti hluku. Koberce jsou díky stále novým technologiím při výrobě snadno udržovatelné. Zvláště do prostor jako je dětský pokoj, jsou koberce stále populární zvláště kvůli hře dětí na zemi. Vyrábí se ve standardní šíři 4 metry nebo v podobě čtvercových dílů.

Doplňky, lišty

Soklové lišty se používají k zakončení podlah u stěn. Kromě estetického hlediska kryjí dilatační spáry u zdí. Vyrábějí se v mnoha profilech z nejrůznějších materiálů a široké škále barev.

Přechodové lišty a přechodové profily jsou vyráběny v široké škále druhů a barevných provedení. Jedná se zejména o hliníkové lišty a hliníkové profily s eloxovaným (kovovým) povrchem a profily potažené laminátovou fólií s imitací dřevěných povrchů.

Dále nabízíme širokou nabídku doplňků, vše pro podlahy a koberce. 

Strážnice

Hodonín

Uherský Ostroh

Poptávkový formulář

Petr Orel | © Copyright 2022 | www.patrikorsak.cz Online marketing, webové stránky, eshopy